2015. 02. 25., 21:26
Nem sikerült javítania helyzetkihasználási mutatóján, így a MOL Liga elődöntőjének utolsó mérkőzésén is vereséget szenvedett együttesünk az Érsekújvártól.
Részletek
2015. 02. 21., 22:22
Két harmad után még vezetett a DAB, de az Érsekújvár örülhetett az 3-2 arányú győzelemnek a MOL Liga elődöntőjének harmadik találkozóján.
Részletek
2015. 02. 18., 21:38
Elvette Acélbikáink pályaelőnyét az Érsekújvár gárdája, mely 3-2-es győzelmet aratott a MOL Liga elődöntőjének második dunaújvárosi felvonásán, s ezzel 1-1-re alakította a négy nyert meccsig tartó párharc állását.
Részletek
2015. 02. 16., 13:59
Holnap este 18 óra 30 perctől az Érsekújvár ellen kezdi meg a MOL Liga elődöntőjét a Dab.Docler csapata. A megmérettetés előtt a DAB vezetőedzőjével, Donald MacLeannel beszélgettünk.
Részletek
2015. 02. 11., 19:07
Február 12-én, csütörtökön 18 órától a Ferencváros ellen lép pályára a Dab.Docler csapata a MOL Liga rájátszás előtti utolsó főpróbán!
Részletek
2015. 02. 24., 09:58
Négy mérkőzés után az Érsekújvár 3-1-re vezet a Dab.Docler ellen a MOL Liga négy győzelemig tartó elődöntőjében - ez azt jelenti, hogy a maradék három meccset nyernie kell Donald MacLean csapatának!
Részletek
2015. 02. 20., 09:34
A múlt kedden és szerdán lejátszott dunaújvárosi MOL Liga elődöntők után szombaton és vasárnap Érsekújváron kell bizonyítania a Dab.Docler csapatának. A tét óriási: vissza kell venni az elvesztett pályaelőnyt!
Részletek
2015. 02. 17., 22:06
Megérdemelt sikernek örülhetett a MOL Liga elődöntőjében együttesünk, mely Somogyi, Szappanos és Peterdi góljaival győzte le a Címvédő Érsekújvárt a MOL Liga elődöntőjének első mérkőzésén.
Részletek
2015. 02. 16., 12:52
A szezon "első felét" nagyrészt pozitívan értékeli, s döntőbe jutást vár a csapattól Azari Zsolt, csapatunk klubelnöke. Acélbikáink első embere értékelte a MOL Liga alapszakaszát, s már egy rövid esélylatolgatásra is vállalkozott az Érsekújvár elleni elődöntő előtt.
Részletek
2015. 02. 05., 17:23
Hüffner Adriánnal, a magyar válogatott és a Dab.Docler csapatának hátvédjével beszélgettünk, aki már Lengyelországban várja a hétvégi négyes tornát!