2014. 08. 31., 21:26
Magabiztos, 5-2-es győzelmet aratott csapatunk a lengyel bajnok ellen a két gárda ma esti edzőmérkőzésén. Együttesünk a második harmadban döntötte el a mérkőzést, de a harmadik felvonásban is jobb volt ellenfelénél, s megérdemelten nyerte a találkozót.
Részletek
2014. 08. 29., 21:44
Érdekes bíráskodás mellett szenvedett 5-2-es vereséget csapatunk a szlovák Extraligában vitézkedő Pöstyén elleni hazai találkozón. Voltak hibák, voltak biztató momentumok is, de a sorozatos emberhátrányok végül megtörték az Acélbikákat.
Részletek
2014. 08. 27., 15:22
A Dab.Docler felkészülésének következő állomása augusztus 29-én, pénteken jön, amikor a szlovák Extraliga tavalyi negyedik helyezettje, az SHK37 Piestany csapata érkezik!
Részletek
2014. 08. 24., 00:31
Sikerrel vette második akadályát a Docler Cup küzdelmeiben együttesünk, mely ma este a lengyel Krakkó csapata ellen húzott szerelést, s jó kapusteljesítménnyel, javuló játékkal 1-0-as győzelmet aratott.
Részletek
2014. 08. 05., 16:43
A tizenkilenc éves csatár, Hardi Márton holnaptól a Dab.Docler csapatával készül a következő szezon kihívásaira!
Részletek
2014. 08. 30., 10:06
Miskolcról Dunaújváros felé veszi az irányt a tegnap az EBEL-es Olimpija Ljubljanát 3-1-re legyőző KH Sanok csapata. A lengyel bajnokkal vasárnap este hat órakor mérik össze az erejüket az Acélbikák.
Részletek
2014. 08. 28., 11:25
A Dab.Docler utánpótlása várja a 4-11 éves korú gyerekeket, akik jégkorongozni, vagy csak simán korcsolyázni szeretnének tanulni!
Részletek
2014. 08. 24., 22:35
Egy győzelemmel, valamint két vereséggel zárta a hétvégi Docler Cup 2014 küzdelmeit az Acélbikák alakulata, mely ma este a svéd Kallinge Ronneby csapata előtt kellett, hogy meghajoljon.
Részletek
2014. 08. 23., 08:34
Nem a legjobban kezdte a Docler Cup küzdelmeit együttesünk. Acélbikáink a francia Gap csapatával kezdték a küzdelmeket, s bár a harmadik harmadban még vezettek is, végül 5-2-es vereséget szenvedtek az összeszokottabb csapat benyomását keltő vendégektől.
Részletek
2014. 08. 05., 15:07
Nem igazol több idegenlégióst a Dab.Docler csapata a szezon kezdetéig, de kikből is áll a magyar bajnok következő idényben induló csapata? Nézzük!