A Dab.Docler csapata szezonnyitó szurkolói ankéttal összekötött sajtótájékoztatót tart szeptember 18-án, csütörtökön délután öt órakor a Gourmand Kávéház teraszán!
2014. 09. 12., 10:54
A 2014/15-ös szezonban egy kapitány mellett négy asszisztens kapitány lesz a Dab.Docler csapatában.
Részletek
2014. 09. 05., 21:32
Helyzetei javát kihagyta ugyan, s a második harmad után még csak egy góllal vezetett a Debrecen elleni felkészülési mérkőzésen csapatunk, de az Acélbikák végül simán, 4-1 arányban legyőzték a ligaújoncot ma este.
Részletek
2014. 08. 31., 21:26
Magabiztos, 5-2-es győzelmet aratott csapatunk a lengyel bajnok ellen a két gárda ma esti edzőmérkőzésén. Együttesünk a második harmadban döntötte el a mérkőzést, de a harmadik felvonásban is jobb volt ellenfelénél, s megérdemelten nyerte a találkozót.
Részletek
2014. 08. 29., 21:44
Érdekes bíráskodás mellett szenvedett 5-2-es vereséget csapatunk a szlovák Extraligában vitézkedő Pöstyén elleni hazai találkozón. Voltak hibák, voltak biztató momentumok is, de a sorozatos emberhátrányok végül megtörték az Acélbikákat.
Részletek
2014. 09. 12., 21:47
Inkább küzdelmes, mint jó mérkőzésen ért el a rendes játékidőben 3-3-as döntetlent a Ferencváros elleni mérkőzésen csapatunk ma este a jégcsarnokban. A rávezetéseknél viszont most a mieink voltak a pontosabbak, így végül 4-3-as győzelmet arattak.
Részletek
2014. 09. 09., 21:37
Korán méretes hátrányba került a Ferencváros elleni felkészülési mérkőzés első harmadában csapatunk, mely a folytatásban jól kapaszkodott, egalizálni is tudott, ám végül büntetőlövések után 5-4-es vereséget szenvedett a fővárosban.
Részletek
2014. 09. 02., 20:08
Igazán élvezetes, jó mérkőzést játszott csapatunk ma este a Pöstyén otthonában. Acélbikáink az 57. percig ott loholtak szlovák extraligás ellenfelük nyomában, ám végül 6-3-as vereséggel kellett elhagyniuk a jeget.
Részletek
2014. 08. 30., 10:06
Miskolcról Dunaújváros felé veszi az irányt a tegnap az EBEL-es Olimpija Ljubljanát 3-1-re legyőző KH Sanok csapata. A lengyel bajnokkal vasárnap este hat órakor mérik össze az erejüket az Acélbikák.
Részletek
2014. 08. 28., 11:25
A Dab.Docler utánpótlása várja a 4-11 éves korú gyerekeket, akik jégkorongozni, vagy csak simán korcsolyázni szeretnének tanulni!