2013. 10. 11., 00:00
Részletek
2009. 08. 20., 14:34
Szilassy Zoltán, a DAB.Docler csapatkapitánya január 19-én két mérkőzés között súlyos szemsérülést szenvedett. Még aznap megműtötték, de az orvosok egy százalék esélyt adtak csak rá, hogy újra látni fog a jobb szemével. Sajnos nem is lát, de április 27-étől kezdve így is elvégezte a száraz felkészülést. Ma pedig kezdődik a jeges, amelyet szintúgy végig akar csinálni.
Részletek
2009. 03. 03., 21:31
A Dunaújvárosi Acélbikák is bejutottak a jégkorong országos bajnokságban a legjobb négy közé, miután a párharc győzteséről döntő mérkőzésen 6–2-re a Ferencvárost. A döntőbe jutásért az Alba Volán lesz a DAB.Docler ellenfele.
Részletek
2008. 09. 22., 12:18
Változatos, izgalmas mérkőzéssel kezdődtek meg a magyar-román közös jégkorongbajnokság, a MOL Liga küzdelmei: 3–3 után büntetőkkel az első élvonalbeli mérkőzését játszó Stars legyőzte a Dunaújváros csapatát. A Starsból Szappanos Dávid mesterhármast ért el, utolsó góljával kevesebb, mint öt perccel a vége előtt mentette döntetlenre a meccset. A gól élküli hosszabbítást követően jöhettek a büntetők: Davis találata végül győzelmet ért a házigazdáknak.
Részletek
2008. 03. 10., 22:00
A HC Csíkszereda lesz a címvédő Alba Volán ellenfele a jégkorong ob I fináléjában, miután az elődöntő negyedik mérkőzésén hosszabbításban legyőzte a Dunaújváros együttesét, így 3-1-es összesítéssel megnyerte a párharcot. A mindent eldöntő találatot a ráadás harmadik percében Szabó István szerezte.
Részletek
2009. 12. 30., 20:29
A DAB.Docler jégkorongcsapata könnyedén gyűjtötte be Magyar Kupát, megvédve címét, miután 6–1-re legyőzte az Újpestet. A harmadik helyet az FTC-t legyőző miskolciak szerezték meg.
Részletek
2009. 03. 05., 21:24
Az elődöntőkkel folytatódtak a jégkorong országos bajnokság rájátszásának küzdelmei: a három nyert mérkőzésig tartó párharcok egyaránt hazai győzelemmel kezdődtek. Az edző- és csapatkapitány-váltáson áteső Alba Volán a DAB.Doclert, azÚjpest az NZ Starst győzte le az elődöntő első meccsén.
Részletek
2008. 10. 04., 17:18
Nem maradt következmények nélkül a dunaújvárosi jégkorongcsapat hazai pályán elszenvedett 6–0-s veresége. Az NZ Stars elleni mérkőzést követően leváltották a gárda vezetőedzőjét, Vladimir Matejovot, és helyére az eddig másodedzőként tevékenykedő Jonathan Patrick MacCallum került.
Részletek
2008. 03. 19., 22:00
A magyar jégkorong-bajnokság élvonalának bronzcsatáját az SC Csíkszereda nyerte, miután az első két győztesen megvívott találkozó után a harmadik összecsapáson is megverte a Dunaújváros csapatát. A mérkőzést 5-1-re, míg a párharcot 3-0-ra nyerte a Sportclub.